Kaip pristatyti parką savo svečiams?

PRIMENAME 
Vietos gyventojai ir jų teikiamos paslaugos reprezentuoja ir KNNP, ir UNESCO pasaulio paveldo vietovę. Todėl kiekvienas vietos gyventojas, skleisdamas žinias apie Kuršių nerijos vertybes, lankytinas vietas ar vykstančius renginius, prisideda prie visapusiškos svečių viešnagės Kuršių nerijoje.
Apklausos rodo, kad Kuršių nerijos lankytojams svarbu ne tik gamtos grožis, bet ir bendravimas su vietos bendruomene. Svečių priėmimo istoriją mes rašome jau penktąjį šimtmetį, tad parodykime jiems tai, ką išmokome geriausio.
RAGINAME
•    Skleiskite žinias apie Kuršių nerijos nacionalinį parką savo nuomojamose butuose, kambariuose ar viešbučiuose padėdami matomoje vietoje informaciją apie nerijoje lankomas vietas, žemėlapius ar vadovus. Kviečiame nemokamai pasiimti 2020 m. išleistą „Vadovą po Kuršių neriją“ ar kitus leidinius KNNP direkcijoje Naglių g. 8 darbo valandomis. Juose Jūsų svečiai ras visą būtiniausią informaciją apie Kuršių neriją.
•    Prisidėkite prie svečių atsakingo elgesio parko gamtoje formavimo, svečiams matomoje vietoje viešindami lankymosi parke taisykles
•    Tapkite KNNP Facebook, Instagram ar Youtube paskyrų sekėjais - taip sužinosite apie svarbias naujienas ir parko gyvenimo pokyčius.
•    Susisiekite ar apsilankykite KNNP direkcijoje ir išsiaiškinkite Jums rūpimus klausimus, kaip galėtumėte prisidėti prie parko išsaugojimo ar svečių informavimo.  
INFORMUOJAME
Visiems Kuršių nerijos svečiams ir gyventojams galioja lankymosi parke taisyklės. Jų nesilaikantiems yra taikomos teisės aktų numatytos atsakomybės.

Atnaujinimo data: 2023-10-19