Konkursas "Kuršių nerija mano akimis"

Data

2021 04 23

Įvertinimas
2
KON KUR SAS.png

Konkursas Kuršių nerija mano akimisskirtas Kuršių nerijos nacionalinio parko 30-mečiui paminėti.

Visą vasarą fotografuokite Kuršių neriją arba atraskite gražiausias foto savo archyvuose, o, galbūt, nupieškite, kaip JŪS MATOTE KURŠIŲ NERIJĄ! Pasibaigus terminui, konkurso organizatoriai iš kiekvienos kategorijos išrinks po tris vertingiausius kūrinius ir juos paskelbs savo socialiniuose tinklalapiuose.
Daugiausiai dėmesio sulaukę kūriniai laimės vertingus prizus!
I kategorija: FOTO 
Fotografijų dydis neribojimas. Fotografijas galite siųsti arba kelti į socialinius tinklus su grotažyme #kuršiųnerijosparkui30
II kategorija: VIDEO 
Video trukmė turi būti ne ilgesnė nei 1 min. Video gali būti atsiųstas arba įkeltas į socialinius tinklus su grotažyme #kuršiųnerijosparkui30
III kategorija: PIEŠINIAI 
Piešinius nufotografuokite ir atsiųskite juos skaitmeniniu būdu arba įkelkite į savo socialinius tinklus su grotažyme#kuršiųnerijosparkui30
____________________________________________
Konkursui pateikiamą medžiagą galima siųsti iki rugpjūčio 30 dienos imtinai. Nuostatai atsisiųsti (pdf formatu).  
Siųsti adresu:
info@nerija.lt*
Vienas žmogus gali teikti neribotą skaičių savo kūrinių į visas kategorijas. Nei konkurso amžiusnei patirtis yra neribojima.
*Autorius, atsiųsdamas savo kūrinius, automatiškai sutinka, kad jo Vardas Pavardė būtųskelbiama internetinėje svetainėje bei socialiniuose tinkluose.
____________________________________________
Parkas įsteigtas 1991 metais Seimui priėmus nutarimą dėl keturių nacionalinių parkų ir Viešvilės gamtinio rezervato įsteigimo. Šiuo metu saugomų teritorijų sistema užima apie 17,63 procentųmūsų šalies ploto.
Šiuo konkursu skatiname prisiminti Kuršių nerijos magišką gamtą ir savitą gyvūniją, parodyti, kuo ši vieta kiekvienam iš mūsų tokia brangi ir artima.