FIXUS Mobilis komandos dėmesys Kuršių nerijai

Data

2021 04 14

Įvertinimas
0
FIXUS-Rumsiskiu-baznycia_2.jpeg

Informacija Kultūros paveldo objektų savininkams ir valdytojams – galimybė gauti nemokamą paslaugą.

FIXUS Mobilis Projekto komanda apžiūri, tiria, atlieka nedidelius priežiūros darbus ir parengia ataskaitą nekilnojamojo kultūros paveldo objektams apie tolimesnę objekto priežiūrą. Apžiūrai atrinktų objektų savininkai gauna ne tik teorinę, bet ir praktinę pagalbą. Komandoje - devyni darbuotojai–praktikai. “Pasitelkiant  FIXUS Mobilis pagalbą užkertamas kelias didesnėms problemoms, kurios atsiranda per vėlai pastebėjus nedidelius pažeidimus ir nesiimant priemonių jų priežastims pašalinti. Taip pat gilinamos kultūros paveldo valdytojų žinios apie turimą objektą bei jo priežiūrą“, – teigia FIXUS Mobilis projekto vadovė Viltė Janušauskaitė. 2019 m. startavęs FIXUS Mobilis projektas yra naujovė Lietuvos kultūros paveldo pastatų priežiūros srityje. 

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija jau kreipėsi į FIXUS Mobilis projekto organizatorius savo dviejų namų (Naglių g. 8, Neringoje ir Smiltynės g. 11, Klaipėdoje) apžiūrai ir konsultacijai dėl jų priežiūros. Tai puiki proga gauti profesionalios informacijos, todėl raginame ir daugiau kultūros paveldo objektų valdytojų  dalyvauti atrankoje.

FIXUS Mobilis į Kuršių Neriją planuoja atvykti 2021 m. rugsėjo mėn., vizitas truks net keletą dienų. Komandų planuose Kuršių nerijoje numatytos ne tik konkrečių paveldo objektų, pateikusių paraiškas, apžiūros, tačiau ir vieša konsultacija bei praktiniai mokymai kitų Kultūros paveldo objektų bei istorinių statinių savininkams.

Gyventojai, kurie norėtų, kad profesionali kultūros paveldo specialistų komanda individualiai apžiūrėtų jų namą, atliktų smulkius priežiūros darbus, norėtų išgirsti profesionalų rekomendacijas savo nekilnojamojo turto priežiūrai, kviečiame būti aktyviais ir teikti paraiškas, užpildant anketą: 
https://www.fixusmobilis.lt/objektu-atrankos-anketa/
Plačiau apie projektą galite paskaityti FIXUS Mobilis FB paskyroje https://www.facebook.com/FIXUSmobilis/  ar interneto puslapyje https://www.fixusmobilis.lt/naujienos/.