>

Vaizdų įvairovė
Takas jungia visas Kuršių nerijos gyvenvietes: Nidą, Preilą, Pervalką, Juodkrantę ir Smiltynę. Važiuodami juo pakeliui rasite su kraštovaizdžio ir gamtinėmis vertybėmis supažindinančius informacinius stendus, poilsio aikšteles, paukščių stebėjimo bokštelius ir nuorodas į gražiausias Kuršių nerijos vietas. 

Kelionės ypatumai
53 km per Kuršių neriją einantis asfaltuotas dviračių takas driekiasi daugiausia miškingomis vietovėmis, čia nėra labai didelių įkalnių ir pakalnių, negalimas autotransporto eismas, todėl net pradedančiajam dviratininkui ar vaikui juo važiuoti yra malonu, saugu ir gana paprasta. 

Nevažinėkite miško paklote, nes dviračio padangos ją suardo. Norėdami patekti prie jūros per apsauginį kopagūbrį, naudokitės pakilimo laiptais, neardykite kopos šlaitų. Įspėjame, kad dviračių trasa vietomis yra ištrupėjusi ir laukia remonto, būkite atidūs, ypač prasilenkdami su kitais.

Kelionės vietos

  • Klaipėda (Smiltynė) - Juodkrantė: 21 km važiuosite greta jūros, pro gaisravietę ir nedidelius miškelius. 
  • Juodkrantė - Pervalka: 16,5 km keliausite palei jūrą, vėliau šalia pagrindinio kelio ir mišku. Šioje atkarpoje 11 km dviračių trasos eina per Naglių gamtinį rezervatą – pasigrožėkite juo pravažiuodami, nes vaikščioti jame draudžiama. 
  • Pervalka - Nida: 14,5 km minsite palei Kuršių marias ir per pušynus.

Atnaujinimo data: 2023-10-19