header image

Kaip gauti Kuršių nerijos produkto ženklą?

PRIMENAME 
Kuršių nerijos nacionalinio parko produkto ženklas yra skirtas vietos produktų gamintojams, amatininkams, paslaugų teikėjams ir kitiems vietos gyventojams, kurių verslai prisideda prie darnaus turizmo plėtros, kultūrinio ir gamtinio paveldo puoselėjimo, aplinkai palankesnės veiklos ir vietos bendruomenės gerovės. 
Šis ženklas padės lankytojams geriau pasirinkti, o vietos žmonėms - tapti labiau matomais rinkoje, nes ženklas užtikrina kokybę ir puoselėjamas saugomas vertybes. Saugomų teritorijų produkto ženklas yra viešinimas nacionaliniu mastu ir suteikiamas tik saugomų teritorijų gyventojų teikiamos paslaugoms ar gaminamoms prekėms.
RAGINAME
Kurti tvarias paslaugas ir produktus, kurie prisideda prie tradicijų palaikymo, aplinkos taršos mažinimo, vietos autentiškumo ir bendruomenės palaikymo.
Neabejoti ženklo nauda ir skirti truputį laiko ženklo suteikimo procedūrai, nes visoje Lietuvoje yra šimtai žmonių, kurie jau naudojasi ženklo teikiamais privalumais.
INFORMUOJAME
Norėdami tapti Kuršių nerijos nacionalinio parko produkto ženklo turėtoju, turite atitikti ženklo suteikimo kriterijus ir pateikti paraišką KNNP direkcijai. Sudaryta komisija iš skirtingų institucijų įvertins paraišką, ir po teigiamo įvertinimo pasirašysite sutartį 5 metams, bus suteikiamas ženklas bei jo atributika. 
Susipažinkite su ženklo suteikimo kriterijais, nuostatais ir kitais dokumentais čia.

NUOSTATAI ir PARAIŠKA atsisiuntimui.

Produkto ženklas egzistuoja visose Lietuvos saugomose teritorijose! Visi Kuršių nerijos nacionalinio parko produkto ženklo turėtojai turės galimybę prisijungti prie Lietuvos tinklo. Įsitikinkite, kad tai tikrai veikia ir raskite įkvepiančių pavyzdžių iš kitų saugomų teritorijų produkto ženklo turėtojų https://gamtoje.org/

Visus dokumentus siųskite el. paštu: [email protected] arba atneškite į Kuršių nerijos nacionalinio parko direkciją, Naglių g. 8, Nida, direkcijos nustatytu darbo laiku. 

Daugiau informacijos: [email protected], tel. (8 469) 51 224.

                                                         

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-14