header image

FOTOGRAFAVIMAS IR FILMAVIMAS

PRIMENAME
Kuršių nerija ne veltui vadinama menininkų ir  fotografų rojumi. Ypatingas spalvų žaismas net ir neprofesionaliems fotografams suteikia galimybę sustabdyti unikalias akimirkas, kurias sukuria momentinė šviesa.
Kviečiame fotografuoti, filmuoti, skleisti Kuršių nerijos vaizdų grožį. Tačiau norint tai daryti  žmogaus poveikiui jautriose teritorijose, būtina elgtis atsakingai ir nepažeisti lankymosi taisyklių – nelipti kopų šlaitais, saugoti augalų paklotę, nešiukšlinti, neskinti augalų ir laikytis atstumo nuo laukinių gyvūnų.   
INFORMUOJAME
Organizuoti fotosesijas komerciniais ar kitais tikslais Parnidžio kraštovaizdžio draustinyje, Naglių gamtinio rezervato mokomajame take galima tik turint Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos išduotą sutikimą ir susimokėjus pagal teikiamų mokamų paslaugų įkainius. Įkainius atsisiųsti galite čia.

Bepiločių orlaivių (dronų) naudojimas Kuršių nerijoje yra draudžiamas pasienio, jūrų uosto ir karinio pobūdžio zonose (https://www.oran.lt/).
Naglių gamtiniame rezervate filmavimas dronu turi būti suderintas su KNNP direkcija ir būti vykdomas kartu su lydinčiu direkcijos asmeniu. Filmuoti rezervato miškų zonose negalima vasario - gegužės mėn.
Dėl detalesnės informacijos kreipkitės ar / ir laisvos formos užklausą siųskite el. paštu: [email protected] arba skambinkite tel.+370 469 51224.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-31