Sausuma

I.    Traukiniai 
Vežėjas - Lietuvos geležinkeliai. Kryptis: Vilnius – Klaipėda. Tvarkaraščiai ir bilietai: http://www.litrail.lt
Pajūrio ekspresas.

II.    Autobusai
Įvairūs nacionaliniai vežėjai: Tvarkaraščiai ir bilietai: www.autobusubilietai.lt
•    Pagrindinės autobusų stotys Lietuvoje:
Klaipėdos autobusų stotis   http://www.klap.lt
Vilniaus autobusų stotis  http://autobusustotis.lt/ 
Kauno autobusų stotis   https://www.kautra.lt/stotys/kauno-autobusu-stotis/ 
Nidos autobusų stotis   Tel. (8 469) 52859, (Naglių g. 18E, Nida) 
•    Susisiekimas su Kuršių nerijos Rusijos federacine dalimi: reguliarūs maršrutai Klaipėda/Smiltynė-Kaliningradas. Išsami informacija: https://visitneringa.com/lt/uncategorized-lt/kaip-atvykti/. Tvarkaraščiai ir bilietai: www.autobusubilietai.lt.
 
III.    Vietinis susisiekimas Kuršių nerijoje:
 
Atvykus į Klaipėdą ir autobusu norint pasiekti Kuršių nerijos gyvenvietes, turite persikelti per Kuršių marias į Smiltynę iš I arba II perkėlos Klaipėdoje ir naudotis vietos autobusu arba užsisakyti taksi paslaugas:
 
•    Kiekvieną dieną reguliariai pusiasalyje kursuoja autobusai maršrutu Smiltynė – Nida.  Jo tvarkaraščiai skelbiami: http://visitneringa.com/lt/informacija/kaip-atvykti. Autobusai bei mikroautobusai išvyksta tik iš I-os (senosios) perkėlos Smiltynėje.
•    Pusiasalyje teikiamos taksi paslaugos (mikroautobusai, taksi) ir užsakomieji reisai įvairiomis kryptimis: Neringa, Klaipėda, Palanga, Kaunas, Vilnius, Kaliningradas. Daugiau informacijos: http://visitneringa.com/lt/informacija/taksi-paslaugos

IV. Dviračiai:

Kelionė dviračiu po Kuršių nerijos nacionalinį parką jungia visas Kuršių nerijos gyvenvietes: Nidą, Preilą, Pervalką, Juodkrantę ir Smiltynę. Ją įpusėję galėsite sustoti ir aplankyti Naglių gamtinio rezervato pažintinį taką. Takas driekiasi miškingomis vietovėmis, čia nėra labai didelių įkalnių ir pakalnių, uždraustas autotransporto eismas, todėl net pradedančiajam dviratininkui juo važiuoti nėra sudėtinga. Visas ilgis: 53 km į vieną pusę.

Dviračių nuoma: https://visitneringa.com/lt/dviraciu-nuoma/

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-27