header image

Kitos aktyvios veiklos

Šiaurietiškas ėjimas
Visais sezonais Kuršių nerijoje yra smagu keliauti šiaurietiško ėjimo žingsniu miškų keliukais, pajūriu ar pamariu. Parke yra sukurtos šiaurietiško ėjimo trasos - Žalioji (apie 4 km) ir Raudonoji (apie 6 km), kurios prasideda už Neringos sporto mokyklos ir Neringos viešosios bibliotekos. Keliauti rekomenduojame su specialia šiaurietiškojo ėjimo schema), tačiau šiaurietišką vaikščiojimą galite praktikuoti visur, kur patogu, išskyrus gamtinius rezervatus. 
Šiaurietiškojo ėjimo trasų schema Nida, informacija ir žymėjimas.
Šiaurietiškojo ėjimo trasų schema Pervalka

Slidinėjimas
Jeigu pasitaiko žiemų, kai neriją užkloja gausus sniegas, slidžių, rogučių ir snieglenčių mėgėjai ras tikrai puikių vietų. Snieglentininkų čia laukia kalnelis Nidoje, Urbo kalno papėdėje (ilgis - 100 metrų). Lygumų slidininkams skirtos kelios trasos:
Juodkrantės žalioji trasa - Ilgis apie 3,5 km, pėsčiųjų taku link jūros (pirmyn ir atgal) apie 2,5 km. Trasos schema - spausti čia >>>
Nidos raudonoji trasa - ilgis apie 5 km. Trasos schema - spausti čia >>>
Nidos mėlynoji trasa - ilgis apie 4 km. Trasos schema - spausti čia >>>

Paplūdimio sportas
Sezono metu Nidos ir Juodkrantės paplūdimiuose yra vedamos nemokamos jogos  mankštos. Jas veda atvykę mokytojai, tad sekite informaciją, kuriose vietose ir kuriuo laiku vyksta mankštos. Vasaros metu paplūdimiuose įrengiami tinklinio tinklai - žaisdami smagiai praleisite laiką prie jūros.
 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-07