header image

Gamtos gidai

Keliaukite kartu su gamtos gidu!

Kas yra gamtos gidas? 
Gamtos gidas dega gamtine ugnele ir padeda įsimylėti Kuršių neriją, nes pats ja žavisi, rūpinasi ir saugo. Tai tarpininkas tarp žmogaus ir gamtos, gerai mokantis gamtos kalbą ir gebantis sujungti mums nepastebimas, iš pirmo žvilgsnio padrikas, gamtos detales į vientisą paveikslą, kuriame viskas yra susiję ir reikšminga. Toks žmogus yra savo srities specialistas, pažįstantis gamtą, aplinką, vietos kultūrą ir vietinius žmones. Su gamtos gidu pažinsite Kuršių nerijos augalus, paukščius, grybus, sengires ir kalnapušynus, patirsite gamtos reiškinių įvairovę per garsus, formas, pojūčius ar skonį. 

Kur keliauti su gamtos gidu?
Kelionės su gamtos gidu – tai ne mokslinių žinių kaupimo ekskursijos, o smagus, įdomus ir patyrimų kupinas gamtos pažinimas. Gamtos gidas veda pažintinius, patyriminius ar apžvalginius žygius, išvykas, gamtinio švietimo užsiėmimus šeimos ar grupėms. Kuršių nerijoje su juo galite keliauti dviračiu, pėsčiomis, kanojomis ir pan. Ekskursijos vyksta gamtoje, gryname ore, įdomiose ir gražiose vietose, ir visada jose yra kas nors netikėto, nes gamta nuolat kinta!

Kur rasti gamtos gidą?
Žinios apie gerus gamtos gidus sklinda iš lūpų į lūpas, tad klauskite apie juos mūsų Lankytojų centre arba raskite interneto svetainėje www.nature-guide-network.eu

Sužinokite daugiau apie gamtos gidą:
https://youtu.be/ihKLYuITtWk 
 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-16