header image

Ekskursijos pažinti kopas, augalus ir gyvūnus

Gamtinės ekskursijos

Tema: Keliaudami su parko gamtininku, išsamiai susipažinkite su kuršių nerijos gamtos specifika, kopų įvairove, smėlyje augančiais augalais, paukščiais ir kitais gyvūnais, kurių keletą tikrai pamatysite patys.
Vietos: visoje Kuršių nerijoje, tačiau konkrečios vietos priklauso nuo temos – botaninė, ornitologinė, dendrologinė ar kt. Ekskursijos vieta ir laikas parenkamas individualiai, atsižvelgiant į specifinius grupės pageidavimus.
Trukmė: iki 3 val.
Dalyviai: mažos specifinių interesų grupės (iki 10 asmenų).
Ypatumai: vykstama transportu, vietos pasiekiamos pėsčiomis, einama bekele ir įrengtais takais. Priklausomai nuo pasirinktų vietų, nueinama apie 3-5 km. Ekskursijos vietos nepritaikytos judėjimo negalią turintiems žmonėms.
Pasiruošimas: permainingam orui tinkami patogūs rūbai ir avalynė, apsauga nuo saulės, vabzdžių, rekomenduojami žiūronai, žinynai, geriamasis vanduo, užkandžiai.
Kalbos: lietuvių, anglų.
Įkainiai: 

Trukmė

Grupės dydis

Darbo diena

Savaitgalis, švenčių dienos

1 val.

Iki 15 asmenų

25 Eur

30 Eur

1 val.

Virš 16 iki 25  asmenų

40 Eur + 2,00 Eur už kiekvieną papildomą asmenį

42 Eur + 2,00 Eur už kiekvieną papildomą asmenį

*Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, senatvės pensininkams teikiamos su 50 % nuolaida;
Užsisakykite:
Išankstinė registracija mažiausiai 3 d. prieš ekskursiją el. paštu giedre.kristopaityte@nerija.lt arba info@nerija.lt bei telefonu 8671 72891. Ekskursijos trukmę galima koreguoti pagal grupės poreikius ir galimybes.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-06