header image

Ekskursijos

Tema: Kuršių nerija – tai UNESCO pasaulio paveldo vietovė. Pažinkite jos išskirtinę vertę aplankydami geriausiai Kuršių nerijos gamtos ir kultūros paveldą atspindinčias vietas.

Vietos: ekskursija prasideda Smiltynėje ir tęsiasi per neriją iki Nidos aplankant išskirtines ir tik šiam nacionalinam parkui būdingas vietas – apsauginį kopagūbrį, didžiąją gaisravietę, Gintaro įlanką, Raganų  kalną ir jo sengirę, didžiųjų kormoranų ir pilkųjų garnių perimvietę, Naglių gamtinio rezervato mokomąjį taką su Natura 2000 buveinėmis, Parnidžio kopą su nuostabiais vaizdais į marias ir smėlynus. Maršruto stotelės derinamos su grupe ir gali būti keičiamos.
Trukmė: 3-6 val. (priklausomai nuo grupės norimo maršruto).
Atstumas: Priklausomai nuo pasirinktų objektų, nueinama apie 3-5 km. įrengtais takais.

Dalyviai: moksleiviai, šeimos, senjorai, mažos ir didelės grupės (iki 50 asmenų) 
Ypatumai: vykstama grupės transportu, objektai aplankomi pėsčiomis pasirinktose stotelėse. Objektų lankymas nepritaikytas judėjimo negalią turintiems žmonėms.
Pasiruošimas: permainingam orui tinkami patogūs rūbai ir avalynė, apsauga nuo saulės, vabzdžių, rekomenduojami žiūronai, geriamasis vanduo, užkandžiai.
Kalbos: lietuvių, anglų, ispanų.
Įkainiai*: 

 

Trukmė

Grupės dydis

Darbo diena

Savaitgalis, švenčių dienos

1 val.

asmeniui 

    5,00 Eur

6,00 Eur

1 val.

  Iki 30 asmenų

25,00

30,00

   1 val.    Virš 30  asmenų             35,00             40,00

 

*Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, senatvės pensininkams teikiamos su 50 % nuolaida.

**Šeimoms, įsigijusioms savanorišką šeimos metinį saugomos teritorijos lankytojo bilietą, teikiamos su 50 procentų nuolaida, išskyrus rezervatus.


Užsisakykite: Išankstinė registracija mažiausiai 3 d. prieš ekskursiją el. paštu [email protected] arba [email protected], telefonu 8671 72891. Ekskursijos trukmę galima koreguoti pagal grupės poreikius ir galimybes.

 

 

Tema: nacionaliniame parke yra tik keletas vietų, kuriose valdo gamtos jėgos. Tai – Naglių ir Grobšto gamtiniai rezervatai. Susipažinkite su jų išskirtine verte, saugomomis vertybėmis, nuostabiu pilkųjų ir baltųjų kopų grožiu lydimi parko gido.
Vietos: Naglių arba Grobšto gamtinis rezervatas.

Laikotarpis: ekskursijos galimos tik nuo liepos 16 d. iki sausio 31 d.
Trukmė: 2-3 val.
Atstumas: apie 5-6 km smėliu ir pieva.

Dalyviai: 2-8 asmenų grupės.
Ypatumai: keliaujama pėsčiomis, iki susitikimo taško dalyviai atvyksta savo transportu. Rezervato lankymas nepritaikytas judėjimo negalią turintiems žmonėms.
Pasiruošimas: permainingam orui tinkami patogūs rūbai ir avalynė, apsauga nuo saulės, vabzdžių, rekomenduojami žiūronai, geriamasis vanduo, užkandžiai.
Kalbos: lietuvių, anglų, ispanų.
Įkainiai*:

 

Trukmė

Vieta

Darbo diena

Savatgaliais, švenčių dienomis

1 val. žmogui*

Grobštas    

30 Eur 

36 Eur 

 

Paslauga teikima kai susidaro grupė, kurioje ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 8 asmenys.

*Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, senatvės pensininkams teikiamos su 50 % nuolaida, išskyrus rezervatus.
Užsisakykite: Išankstinė registracija mažiausiai 3 d. prieš ekskursiją el. paštu [email protected] arba [email protected], telefonu 8671 72891. Ekskursijos trukmę galima koreguoti pagal grupės poreikius ir galimybes.

 

 Savarankiškas Naglių gamtos rezervato pažintinio tako lankymas vasaros sezono metu.

 

Suaugusiems   5,00 Eur.
Asmenims iki 18 metų, moksleiviams, vietos gyventojams, neįgaliesims nemokamai
Studentams, pateikusiems studento pažymėjimą   2,00 Eur.

**Šeimoms, įsigijusioms savanorišką šeimos metinį saugomos teritorijos lankytojo bilietą teikiamos su 50 procentų nuolaida.

 

Tema: Kuršių nerija – tai ištisinė saugomų ir retų rūšių buveinė, kurioje dėl specifinių sąlygų susiformavo unikali flora ir fauna. Su parko gamtininku patyrinėkite išsamiai ornitologines, botanines ar zoologines temas, jų sąsajas ir nerijos ekosistemas.
Vietos: visoje Kuršių nerijoje, tačiau konkrečios vietos priklauso nuo pageidaujamos ekskursijos temos ir derinamos su grupe.
Trukmė: iki 3 val.

Atstumas: nueinama apie 3-5 km, priklausomai nuo pasirinktų vietų.
Dalyviai: tai s
pecializuota ekskursija, skirta specifinių gamtos pažinimo interesų turinčioms mažoms suaugusiųjų grupėms (nuo 5 iki 10 asmenų). Ekskursiją galima organizuoti ir 1-2 asmenims ar grupei iki 5 asmenų, jei jie sutinka mokėti 5 asmenų grupei taikomą kainą.
Ypatumai: vykstama transportu, lankomos vietos pasiekiamos pėsčiomis, einama bekele ir įrengtais takais.
Pasiruošimas: permainingam orui tinkami patogūs rūbai ir avalynė, apsauga nuo saulės, vabzdžių, rekomenduojami žiūronai, žinynai, geriamasis vanduo, užkandžiai.
Kalbos: lietuvių, anglų.
Įkainiai *, **: 

 

Trukmė

Grupės dydis

Darbo diena,

lietuvių kalba

Savaitgalis, švenčių dienos, anglų kalba

1 val.

5-10 asmenų

25 Eur

30 Eur

 

* Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, senatvės pensininkams paslauga teikiama su 50 % nuolaida;

** Šeimoms, įsigijusioms savanorišką šeimos metinį saugomos teritorijos lankytojo bilietą, paslauga teikiama su 50 procentų nuolaida.


Užsisakykite:
Išankstinė registracija mažiausiai 3 d. prieš ekskursiją el. paštu [email protected] arba [email protected], telefonu 8671 72891. Ekskursijos trukmę galima koreguoti pagal grupės poreikius ir galimybes.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-27