header image

Edukacijos apie smėlio, vandenų ir gyvūnų pasaulius

Gamtinės edukacijos

Kartu su parko edukatore pagal jos paruoštas temas pažinkite Kuršių nerijos miško, kopų, vandenų ir gyvūnų pasaulius. Edukacijos supažindina su konkrečiomis temomis, kurios aktualios nacionalinio parko veikloje. Kiekvienais metais edukacijas papildome naujomis temomis. 

Edukacijos paruoštos ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams (4-14 m.), šeimoms, užsakomos vaikų grupėms, kaip mokymosi programos ar išvykos į Kuršių neriją dalis. Dalyvaujama edukacijose pasiruošus tinkamą lauko aprangą ir apsaugą nuo erkių. Priemones, reikalingas jaunojo gamtininko laboratorijoje, suteiksime. Edukacijos vedamos lietuvių kalba.
Įkainiai:

Trukmė

Grupės dydis

Darbo diena

Savaitgalis, šventės

1-1,5 val.

asmeniui

5 Eur

6 Eur

 

*Paslauga teikiama, kai susidaro 10 asmenų grupė. Paslaugą galima teikti ir 1–2 asmenims ar grupei iki 10 asmenų, jei jie sutinka mokėti 10 asmenų grupei taikomą kainą (nurodyta kaina 1 asmeniui dauginama iš 10-ties).
**šeimoms, įsigijusioms savanorišką šeimos metinį saugomos teritorijos lankytojo bilietą, teikiamos su 50 proc. nuolaida, išskyrus rezervatus.
 

Užsisakykite: 
Išankstinė registracija mažiausiai prieš 3 d. el. paštu [email protected] arba [email protected], telefonu 8671 72891. Edukacijos trukmę ir vietą galima koreguoti pagal grupės poreikius ir galimybes.