header image

Apžvalginiai žygiai po nerijos kraštovaizdžio vertybes

Apžvalginiai žygiai 

Tema: išsiruoškite pėsčiomis ar dviračiais nukeliauti ilgesnį kelią su parko gidu ir visais pojūčiais patirkite Kuršių nerijos kraštovaizdį!
Vietos: keliaujama pėsčiomis specialiai įrengtais maršrutais arba dviračiais dviračių trasomis pagal grupės norimą žygio planą, parengtą su parko gido rekomendacijomis, ir aplankant vertingus gamtos ir kultūros objektus. Galite rinktis keliauti pėsčiomis miškais, pajūriu, pamariu nuo Nidos, Preilos, Pervalkos arba Juodkrantės, ar pravažiuoti dviračiu nuo Nidos iki Juodkrantės arba nuo Smiltynės iki Juodkrantės.
Trukmė: 4-6 val.
Dalyviai: ištvermingos iki 15 asmenų grupės.
Ypatumai: keliaujama pėsčiomis esamais takais arba dviračiu vykstama dviračių trasa. Priklausomai nuo pasirinkto maršruto, nueinama 10-15 km, nuvažiuojama dviračiu – apie 30 km. Grupė vyksta su savo dviračiais.
Pasiruošimas: permainingam orui tinkami patogūs rūbai ir avalynė, apsauga nuo saulės, vabzdžių, rekomenduojami žiūronai, geriamasis vanduo, užkandžiai.
Kalbos: lietuvių, anglų.
Įkainiai: 

Trukmė

Grupės dydis

Darbo diena

Savaitgalis, švenčių dienos

1 val. su direkcijos inventoriumi

asmeniui*

5,00

6 Eur

1 diena su direkcijos inventoriumi

asmeniui*

14,00

17 Eur

1 val. be inventoriaus

asmeniui*

2,00

2,50 Eur

1 diena be inventoriaus

asmeniui*

8,00

10 Eur

*Paslauga teikiama, kai susidaro 10 asmenų grupė. Paslaugą galima teikti ir 1–2 asmenims ar grupei iki 10 asmenų, jei jie sutinka mokėti 10 asmenų grupei taikomą kainą (nurodyta kaina 1 asmeniui dauginama iš 10-ties).
**Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, senatvės pensininkams teikiamos su 50 % nuolaida;
***šeimoms, įsigijusioms savanorišką šeimos metinį saugomos teritorijos lankytojo bilietą, teikiamos su 50 proc. nuolaida;
****1 mokytojui ar 1 grupės vadovui, lydinčiam grupę iki 15 asmenų, 2 mokytojams ar 2 grupės vadovams, lydintiems didesnę kaip 15 asmenų grupę, paslaugos teikiamos nemokamai.

Užsisakykite:
Išankstinė registracija mažiausiai 3 d. prieš žygį el. paštu giedre.kristopaityte@nerija.lt arba info@nerija.lt bei telefonu 8671 72891. Žygio trukmę ir maršrutą galima koreguoti pagal grupės poreikius ir galimybes.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-06