header image

Apžvalginiai žygiai po nerijos kraštovaizdžio vertybes

Apžvalginiai žygiai 

Tema: išsiruoškite pėsčiomis ar dviračiais nukeliauti ilgesnį kelią su parko gidu ir visais pojūčiais patirkite Kuršių nerijos kraštovaizdį!
Vietos: keliaujama pėsčiomis specialiai įrengtais maršrutais arba dviračiais dviračių trasomis pagal grupės norimą žygio planą, parengtą su parko gido rekomendacijomis, ir aplankant vertingus gamtos ir kultūros objektus. Galite rinktis keliauti pėsčiomis miškais, pajūriu, pamariu nuo Nidos, Preilos, Pervalkos arba Juodkrantės, ar pravažiuoti dviračiu nuo Nidos iki Juodkrantės arba nuo Smiltynės iki Juodkrantės.
Trukmė: 4-6 val.
Dalyviai: ištvermingos iki 15 asmenų grupės.
Ypatumai: keliaujama pėsčiomis esamais takais arba dviračiu vykstama dviračių trasa. Priklausomai nuo pasirinkto maršruto, nueinama 10-15 km, nuvažiuojama dviračiu – apie 30 km. Grupė vyksta su savo dviračiais.
Pasiruošimas: permainingam orui tinkami patogūs rūbai ir avalynė, apsauga nuo saulės, vabzdžių, rekomenduojami žiūronai, geriamasis vanduo, užkandžiai.
Kalbos: lietuvių, anglų.
Įkainiai: 1 valanda 1 asmeniui – 2-10 Eur.
Užsisakykite:
Išankstinė registracija mažiausiai 3 d. prieš žygį el. paštu giedre.kristopaityte@nerija.lt arba info@nerija.lt bei telefonu 8671 72891. Žygio trukmę ir maršrutą galima koreguoti pagal grupės poreikius ir galimybes.
 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-16